Top Тварини Secrets
Top Тварини Secrets
Blog Article
Їхня мініатюрність дозволяє їм займати унікальні екологічні ніші, недоступні для більших тварин. Ці крихітки – справжні майстри виживання.
Незабаром всі лисенята, зазвичай їх чотири, вибігають з нори і починають плутатися під ногами дорослих. Доводиться неабияк пострибати, перш ніж малюки досягнуть мети. Всякий раз, коли лисеня майже вирвало м’ясо з пащі дорослої лисиці, вона вправно викручується, і воно знову і знову бігає за батьками, намагаючись відібрати в них їжу.
Сільськогосподарські види. У цю групу входять тварини, завдяки яким людина отримує натуральну їжу і матеріали. Це корови, кози, коні, кролі, курка і подібні.
Місцеві кури з задоволенням їх клювали, а згодом жителі села були приголомшені: кури почали нести яйця з зеленими жовтками.
● Африканська яєчна змія унікальна тим, що може харчуватися виключно яйцями птахів, діаметр яких, може значно перевершувати розміри самої змії. Вдається їй це завдяки дуже рухливим з’єднанням кісток черепа, малорозвиненим зубам і особливим відросткам шийних хребців.
● В околицях французького села План-де-ла-Тур, якось раз небувало розмножилися зелені коники.
Приготуйтеся дізнатися про світ тварин те, чого зазвичай не розповідають на уроках біології і, тим більше, по телебаченню.
Дитинчата копитних народжуються цілком самостійними. Через Тварини годину після появи на світ вони можуть досить твердо ходити, а через добу – вже бігають.
Крім того, кількість і склад типів піддаються різним змінам. Ось лише деякі варіації на тему типів.
● Печінка полярного ведмедя містить так багато вітаміну А, що якщо людина її з’їсть, це може мати фатальні наслідки.
Виявляється хрюші - справжні няшки, а зовсім не брудні свині! Пропонуємо Вашій увазі…
Батьки в усьому допомагають своїм дитинчатам. Вилизують їх з ніг до голови, очищаючи від найменших пилинок. Адже самі лисенята ледь-ледь можуть почухатись. Навіть коли діти починають виходити з нори, дорослі лисиці допомагають їм чиститись. Поступово, багато чому навчившись у батьків, дитинчата відчувають все більшу самостійність.
● Найбільше яйце, як відомо, у страуса. А найменше — у ківі. Страусине яйце має найменший відсоток ваги в порівнянні з його тілом, а от у ківі — якраз, навпаки.
Серед тварин України, які є на межі зникнення, знаходяться їжак вухатий, лісовий кіт, сипуха, чорний лелека, бурий ведмідь, рись, горностай, лось, тюлень-монах.